Raksts

NVO komentāri par ERAF Nacionālo programmu „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar cilvēkekvivalentu līdz 2000”


Datums:
19. augusts, 2005


Autori

Providus


[i]Komentāri par Nacionālo programmu „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar cilvēkekvivalentu līdz 2000”[/i]

(NP „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar cilvēkekvivalentu līdz 2000” (03.02.2005 versija)pdf)

VIDM Investīciju departamentam

Komentāri par Nacionālo programmu „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar cilvēkekvivalentu līdz 2000”

Komentāri tika sagatavoti darba grupā NVO seminārā Jēkabpilī 10.-11.februārī ietvaros.

Apkopoja Alda Ozola-Matule (Latvijas Zaļā kustība).


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!