Raksts

Nacionālā domāšana – pamats, uz kura balstīties


Datums:
18. aprīlis, 2012


Autori

Providus


Intervija ar Saeimas deputātu Jāni Dombravu

Valstī uzlabojumus pavisam noteikti var panākt ar stigru stāju, uzskata Saeimas deputāts Jānis Dombrava no Nacionālās apvienības

Dombrava ir viens no jaunākajiem parlamenta deputātiem, taču jau ar divu Saeimas sasaukumu darba pieredzi, jo bija ievēlēts arī atlaistajā, 10. Saeimā. Viņam stingro nacionālo stāju veidojusi ģimene, kā arī padziļinātā interese par vēsturi, ko Jānis Dombrava studējis. Viņš ir pārliecināts, ka “citām tautām nav problēmu integrēties, asimilēties vai vienkārši justies labi” Latvijā, taču vienīgie saimnieki savā zemē ir un paliek latvieši.

Aicinām http://www.gudrasgalvas.lv balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!