Raksts

Mūsuvalsts.lv ideju vākšanas akcija: Integrācija


Datums:
12. februāris, 2012


Autori

Providus


Par iniciatīvas Mūsuvalsts.lv ideju vākšanas akciju ar tēmu Integrācija.

Valdības veidošanas process, parakstu vākšana, lai ieviestu mācības latviešu valodā, kā arī referendums par krievu valodu kā otro valsts valodu ir Latvijas sabiedrībā veicinājuši spriedzi un palielinājuši bažas par Latvijas nākotni.

Mūsu mājas darbs ir meklēt risinājumus un domāt, kā turpmāk dzīvot kopā saliedētākā sabiedrībā, kas savu enerģiju iegulda attīstībā un labklājībā.

Iedzīvotāju iesniegtās idejas:

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

///

Mūsu valsts (www.musuvalsts.lv) bija ideju vākšanas vietne, kuru izveidoja sociālā tīkla draugiem.lv radošais direktors Gundars Meluškāns 2011.gadā, lai palīdzētu Latvijas sabiedrībai apkopot idejas tam, lai atrisinātu demokrātijas krīzi.

Toreiz starp ideju vākšanas atbalstītājiem bija visi nozīmīgie Latvijas plašsaziņas līdzekļi. 2011.gadā Latvijā notika referendums par jaunu vēlēšanu organizēšanu. Pēc 2011.gada portāls tika nodots domnīcai Providus, kā arī iestrādāts kā sadaļa Providus mājaslapā.

Providus Mūsu valsts ideju vākšanas vietnē 2012.-2013. gadā organizēja šādas sabiedriskās apspriedes:
– Reemigrācijas atbalsta pasākumu priekšlikumu sabiedriskā apspriešana
– Pilsoņu debates par integrāciju – rezultātu apspriešana
– Ideju vākšana par Latvijas sabiedrības integrāciju
– Sabiedriskā apspriešana Kā tikt pie kvalitatīvas un leģitīmas Satversmes preambulas?


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!