Raksts

Melnkalnes neatkarība arī AirBaltic žurnālā


Datums:
12. decembris, 2007


Autori

Dace Akule


Ir noticis kas lielisks - arī AirBaltic lidojumu kartē kopš 2007.gada decembra Melnkalne ir neatkarīga valsts! Lieliski tāpēc, ka vēl pirms mēneša, kad rakstīju blogu par novecojušo Eiropas karti, nelikās, ka reakcija varētu būt tik operatīva. Protams, nav zināms, vai Melnkalnes neatkarība arī AirBaltic žurnālā ir bloga rezultāts, bet ne jau tas ir galvenais. Galvenais ir rezultāts un tas, ka varēju ar jaunumiem iepriecināt arī manu labu draugu, kas strādā Melnkalnes ārlietu ministrijā, kas, protams, bija sajūsmā.

Te gan jāsaka, ka nosūtīju blogu arī AirBaltic sabiedrisko attiecību cilvēkam Jānim Vanagam, ar tekstu “Gribu vērst uzmanību, ka Air Baltic izmanto novecojušu Eiropas karti Baltic Outlook publikācijā. Sīkāk lūdzu skatīt blogu. Ceru, ka kļūdu iespējams operatīvi labot.”

Uz e-pastu saņēmu vienīgi automātisko e-pastu par viņa prombūtni no biroja, pēc kuras nesekoja neviena no sekojošajām iespējamajām atbildēm “paldies, saņēmu, izskatīsim”, vai “paldies, saņēmu, mēs jau pie tā strādājam”. Interesanti, ka cilvēks, kura darba uzdevums ir komunicēt, nekomunicē. Bet tas nu tā.

Paldies AirBaltic par kļūdas labojumu! Pielieku arī vizuālo pierādījumu.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!