Raksts

Meklējam sociālos uzņēmējus!


Datums:
13. augusts, 2014


Autori

Providus


Foto: Björn

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS aicina Jūsu organizāciju piedalīties aptaujā, kuras ietvaros tiks apzināti sociālie uzņēmumi Latvijā, kā arī noskaidrotas to darbības jomas un mērogi.

Aptaujas dati tiks izmantoti pētījumā, kura tiks aprakstīta un apskatīta sociālo uzņēmumu daudzveidība Latvijā, kā arī nodoti Labklājības ministrijai, gatavojot normatīvo ietvaru sociālu uzņēmumu darbības nodrosināšanai.

Lūgums anketu aizpildīt tikai tiem sociāliem uzņēmumiem, kuru juridiskais statuss ir biedrība vai nodibinājums!

Aptaujas termiņš 2014.gada 15.septembris.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar projekta vadītāju – agnese.lesinska@providus.lv

Aptauja tiek veikta projekta “PROVIDUS – valsts partneris politikas plānošanas unveidošanas procesā” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija NVO darbības atbalsta programmas ietvaros. NVO darbības atbalsta programma tiek finansēta ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!