Raksts

Mācības par iecietību un savstarpējo cieņu integrācijas procesā


Datums:
28. marts, 2019


Autori

Providus


Domnīca PROVIDUS ielūdz Jūs piedalīties mācībās par iecietības un savstarpējās cieņas principu iekļaušanu bēgļu un migrantu integrācijas atbalsta aktivitātēs. Reģistrācija apmācībām pieejama te.

Mācību laikā PROVIDUS prezentēs starptautiskajā projektā RACCOMBAT izstrādātas vadlīnijas šīs tēmas iekļaušanai integrācijas atbalsta pasākumos. Tāpat apmācību dalībniekiem būs iespēja uzzināt vērtīgu informāciju par pieredzi diskriminācijas novēršanā gan Latvijā, gan Eiropā.

Mācības būs īpaši noderīgas cilvēkiem, kas veido un vada valodas un integrācijas kursus citu valstu pilsoņiem, kā arī tiem, kuru profesija saistīta ar citu valstu pilsoņu sociālekonomiskās iekļaušanās veicināšanu.

Reģistrācija: https://ej.uz/RACCOMBAT

Laiks: 9.aprīlis / 9:30-12:30
Norises vieta: Raiņa un Aspazijas māja / Baznīcas iela 30, Rīga, LV-1010

09:30-10:15 … Diskriminācija Latvijas kontekstā / Santa Tivaņenkova, Tiesībsarga birojs
10:15-11:00 … Diskriminācija un naida noziegumi: procesa virzība tiesībaizsardzības iestādēs / Ēriks Treļs, Valsts policijas koledža
11:00-11:15 … Kafijas pauze
11:15-12:30 … Darbnīca par projektā RACCOMBAT izstrādātajām vadlīnijām / Agnese Lāce, PROVIDUS

Papildu informācija par projektu pieejama šeit.

Projekta aktivitātes finansē Eiropas Savienības programma „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” (2014–2020), kā arī atbalsta un līdzfinansē Kultūras Ministrija.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!