Raksts

Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģija „Latvija 2030” (2010)


Datums:
09. jūnijs, 2010


Autori

Providus


Foto: B Tal

Aptuveni gadu ilgas sagatavošanas un plašām sabiedriskajām konsultācijām Saeima apstiprina Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju „Latvija 2030” (LV2030, arī LIAS).

LV2030 pamatuzstādījumi ir laimīgs cilvēks labklājīgā valstī, ilgtspējīgs un veselīgs dzīvesveids, radoša, iecietīga un toleranta sabiedrība, sadarbībā radīta konkurētspēja un valsts kā ātrspējas partneris.
LV2030 kļūst par valsts galveno plānošanas instrumentu ar likuma spēku. Tiek noteikts, ka visus tuvākas un tālākas nākotnes stratēģiskās plānošanas un attīstības dokumentus veidos saskaņā ar šīs stratēģijas noteiktajiem virzieniem un prioritātēm.

(Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģija „Latvija 2030”pdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!