Raksts

Latvijas Avīze un Grūtups aicina balsot par Visu Latvijai!


Datums:
13. maijs, 2009


Autori

Providus


Žurnālisti lūdz advokātu Grūtupu ieteikt citiem, par ko balsot. Un Grūtups iesaka Visu Latvijai!. Latvijas Avīze nekad nav slēpusi savas simpātijas šai partijai, un intervijās žurnālisti uzvedina iztaujājamos uz izteikumiem, ka tieši Visu Latvijai! ir tā labākā, nacionālākā un balsošanai piemērotākā partija. Vai žurnālists drīkst manipulatīvi uzspiest savu viedokli lasītājam, piemēram, jautājumā jau uzvedinot uz domu par konkrētu partiju: "Tomēr ir arī citi, piemēram, jauniešu partija Visu Latvijai!, kuri ir nacionālu vērtību daudzinātāji."


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!