Raksts

Latvija – ekonomiskais izrāviens vai zaļākā valsts pasaulē?


Datums:
12. septembris, 2012


Autori

Providus


Foto: dotpolka

Vides organizācijas ir paudušas bažas, vai Nacionālajā attīstības plāna noliktais mērķis - ekonomikas izrāviens - nav plānots uz vides kvalitātes rēķina un vai ilgtspējīga attīstība nav vien „zaļš” iepakojums bez „zaļa” satura.

Homo ecos: sarīkotājā diskusijā piedalās lēmumu pieņēmēji (Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs, Pārresoru koordinācijas centra Attīstības uzraudzības un novērtēšanas nodaļas vadītājs Vladislavs Vesperis), vides organizāciju pārstāvji (biedrības „homo ecos:” klimata programmas vadītāja Madara Peipiņa, Latvijas Zaļās kustības valdes priekšsēdētāja Alda Ozola, Vides izglītības fonda un biedrības „Zemes draugi” pārstāvis Jānis Ulme) un ekonomists Gatis Kokins. Diskusiju vada žurnālists Ansis Bogustovs.

Sabiedrības apspriešanai nodota NAP 2014-2020 pirmā redakcija.


homo ecos:

NAP Laikaskopā


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!