Raksts

Latvenergo lieta


Datums:
14. jūnijs, 2010


Autori

Providus


2010. gada 14. jūnijs — saistībā ar AS Latvenergo amatpersonu darbībām laikā no 2006. gada līdz 2010. gada jūnijam KNAB uzsāk kriminālprocesu par noziedzīgajiem nodarījumiem, kas saistīti ar dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā, kukuļņemšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu lielā apmērā, ko izdarījusi organizēta grupa.

Kārlis Miķelsons

15. un 16. jūnijā KNAB aizturēja astoņas personas, no tām piecas strādāja valsts uzņēmumos Latvenergo un Sadales tīkls. Aizturēto vidū — arī toreizējai Latvenergo prezidents Kārlis Miķelsons.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!