Raksts

Lasi! Lasāmviela veldzei


Datums:
08. augusts, 2013


Autori

Providus


Foto: Aaron Molina

Latvijā šonedēļ pārspēti karstuma rekordi. Šādai svelmei piemērots - neliels atsvaidzinājums - ieteicamā lasāmviela atpūtas brīžiem. Iesaka Linda Curika, Iveta Kažoka un Marta Herca.

Linda Curika

Dzimuma diskriminācija darba tirgū, iespējams, nav ļoti acīmredzama. Bet, ja ieskatās ciešāk….. Kāda vīrieša atklāsmes.

Vai jūs zināt, kāpēc, salīdzinoši, tik maz sievietes studē IT? Šajā rakstā atklāts iemesls.

Stāsts par starptautiskajām sankcijām un to, kas patiesībā no tām cieš.

Labi, ka daži “neslēpj sveci zem pūra” jeb pamācība, kā nokļūt pasaules lielāko mediju redzeslokā, bez skandāla un finanšu ieguldījumiem.

Alkohols: tas ir skaisti! Kokteiļi zem mikroskopa.

Iveta Kažoka

Izlasot šo rakstu un apskatot pievienotās bildes, pazuda jebkura cerība, ka internetā kaut ko var cerēt darīt anonīmi

Marta Herca

Gatavojoties jaunajam mācību gadam trīs īsi gabaliņi par iedvesmojošiem skolotājiem un skolniekiem: The New York Times veidotais video ‘Truly Amazaing Teacher’, NRP The Students That Keep Teachers Inspired un īss Kylene Beers blogs Why I Hated Meredith’s First Grade Teacher: An Open Letter to America’s Teachers


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!