Raksts

Kopienas iniciatīvas EQUAL programma Latvijai 2004.-2006.gadam


Datums:
02. marts, 2004


Autori

Providus


Kopienas iniciatīva EQUAL ir starptautiska sadarbības programma, kuras mērķis ir cīnīties pret visa veida diskrimināciju un nevienlīdzību darba tirgū un atbalstīt sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju iekļaušanos darba dzīvē.

EQUAL ir līdzeklis to nodarbinātības un sociālās politikas prioritāšu atbalstam Latvijā, kas formulētas Vienotajā programmdokumentā Eiropas Savienības struktūrfondu 1.mērķa atbalstam Latvijā 2004.-2006. gadā (VPD jeb Attīstības plāns), Nacionālās attīstības plānā 2003, Kopējā deklarācijā par Latvijas nodarbinātības politikas prioritātēm un Kopējās iekļaušanas memorandā (KIM).

(Kopienas iniciatīvas EQUAL programma Latvijai 2004.-2006.gadampdf) (Word DOC, 1,9 MB) no Politikas plānošanas dokumentu datu bāzes.


EQUAL programma


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!