Raksts

KNAB vadītāja kandidātu prioritātes


Datums:
21. maijs, 2004


Autori

Providus


Foto: www.freeimages.co.uk

Publicējam Jutas Strīķes, Alekseja Loskutova un Alvja Vilka viedokli par prioritātēm KNAB darbībā, ko viņi izteikuši rakstu darbos, kurus 14. maijā rakstīja KNAB vadītāja konkursa otrajai kārtai izvirzītie astoņi pretendenti.

Kandidātiem bija jāatbild uz diviem jautājumiem: 1. Nosauciet un argumentējiet Jūsu 5 prioritātes KNAB priekšnieka amatā, un ieskicējiet ceļu kā risinājumu to sasniegšanai. 2. Vai jūs patreizējā amatā ir bijuši kādi iespējami korupcijas riski, un kādus pasākumus to mazināšanai Jūs piedāvājat.

Publicējam to trīs kandidātu atbildes uz 1. jautājumu, kurus konkursa komisija nolēma virzīt izskatīšanai Ministru kabinetā.

Juta Strīķe

Aleksejs Loskutovs

Alvis Vilks


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!