Raksts

KNAB aiztur Dzintaru Jaundžeikaru


Datums:
02. novembris, 2011


Autori

Providus


2011. gada 2. novembris – KNAB aiztur ekspolitiķi, bijušo Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītāju un iekšlietu ministru Dzintaru Jaundžeikaru (LPP/LC). Viņam inkriminē divus Krimināllikuma pantus – par valsts noslēpuma un korespondences izpaušanu.

Mediji izteikuši iespēju, ka Jaundžeikars informāciju vācis savam partijas biedram Aināram Šleseram, un šo informāciju viņam nodevis kāds toreizējais KNAB darbinieks.

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers nolemj Jaundžeikara lietai pievienot Drošības policijas izmeklēto kriminālprocesu par operatīvās informācijas noplūdi saistībā ar plānotajām kratīšanām tā dēvētajā „oligarhu lietā”.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!