Raksts

Kā jūs domājat sekmēt sabiedrības integrāciju Rīgā?


Datums:
08. marts, 2005


Autori

Providus


Uz lasītāja jautājumu atbild LC

Atbild partija “Latvijas ceļš” [publicēts 08.03.2005]

Sabiedrības integrācijas veicināšanai popularizēsim tās priekšrocības, kādas dod pilsonības iegūšana tiem cilvēkiem, kas vēlas apgūt latviešu valodu un apzināti izvēlas būt Latvijas patrioti, neskatoties uz savu etnisko un reliģisko piederību. Tā ir iespēja brīvi pārvietoties ar Latvijas pasi pa visu ES teritoriju un valstīm ar kurām ES ir līgumi, brīvas iespējas iegūt izglītību un strādāt, tā ir iespēja piedalīties politiskos procesos. Integrācijas procesiem jābūt balstītiem uz cilvēku brīvu izvēli, nevis piespiedu pasākumiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!