Raksts

Ivars Pank


Datums:
10. septembris, 2010


Autori

Providus


Šī afiša vēsta par izrādi, kas sen jau beigusies…Lugas galvenais varonis ir panks. Viņa vadīšanas stilu, var raksturot kā īsti pancisku:agresīvs komunikācijā ar sabiedrību,apkrāvies ar sev būtiskiem, bet sabiedrībai nesaprotamiem, atribūtiem (mapītes…)izteikti lojāls noteiktai organizācijai. Par to vēsta afišas fons, burtu veids un organizācijas simbols – kronis, kas transformējās par vienu no panka atribūtiem – rokassprādzi.panka dzīve nav iedomājama bez mūzikas (pank bank bla bla bla, pank bank bla bla bla….)

Visi iesniegtie darbi piedalās skatītāju balsojumā portāla politika.lv Facebook profilā. Balsot par darbu iespējams, ierakstot zīmi “+” komentārā! Visvairāk “+” saņēmušais darbs tiks pie skatītāju simpātijas balvas 50Ls vērtībā.

Atsauce: Portālā publicēto darbu autoru viedokļi var atšķirties no politika.lv redakcijas un PROVIDUS viedokļa. Par publikāciju saturu ir atbildīgi autori.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!