Raksts

IESPĒJA: Seminārs ‘Uzturēt pamatvērtības’


Datums:
13. aprīļa, 2014


Autori

Providus


Foto: that guy named Rob

Kādam būt pamattiesību aizsardzības ietvaram Eiropas Savienības dalībvalstīs?

Dānijas, Somijas, Vācijas un Nīderlandes vēstniecības, Eiropas Komisija, PROVIDUS un Rīgas Juridiskā Augstskola rīko semināru par tiesiskumu un cilvēktiesību aizsardzību Eiropas Savienībā.

Paneļdiskusijā piedalās Latvijas Ārlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Makarovs, Somijas tieslietu ministra padomnieks Robins Harmss ( Robin Harms), Nīderlandes bijušais tieslietu ministrs Ernsts Ballins (Ernst Hirsch Ballin), Eiropas Savienības pamattiesību aģentūras direktors Mortens Kjerums (Morten Kjærum) un Julius Maksimiliana Universitātes profesore Stefānija Šmāla (Stefanie Schmahl). Diskusijas moderators Latvijas Ārpolitikas institūta vadītājs Andris Sprūds.

Pasākums notiek 22.aprīlī plkst. 15.00 Rīgas juridiskajā augstskolā Strēlnieku ielā 4k-2 un to būs iespējams vērot arī portāla politika.lv tiešraidē.

(Pasākuma programmapdf)

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!