Raksts

IESPĒJA: Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!


Datums:
19. novembris, 2014


Autori

Providus


Foto: payorivero

20.novembrī Rīga dome aicina iedzīvotājus un nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz ikgadējo iedzīvotāju forumu, kas notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Foruma laikā atskatīsies uz paveikto laikā no iepriekšējā foruma, būs iespēja iepazīties ar SKDS veiktā pētījuma par sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā rezultātiem, tiks sniegts ieskats Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas norises aktualitātēs, kā arī būs informācija par norisēm Rīgā laikā, kad Latvija būs prezidējošā valsts Eiropas Padomē.

Iedzīvotāji aicināti pieteikties dalībai kādā no foruma laikā piedāvātajām domdarbnīcām:

· Rīga – veselīga pilsēta veselīgai nākotnei;

· Mūkusalas promenādes attīstība;

· radošie kvartāli un darbīgās apkaimes;

· drošība Rīgas pilsētā.

Domdarbnīcās Rīgas pašvaldības iestāžu pārstāvji un speciālisti no nevalstiskajām organizācijām sniegs ieskatu par paveikto veselības, pilsētas attīstības, sadarbības un drošības jautājumos. Tajās būs diskusijas par to, kā identificēt papildu iespējas vai pilnveidot esošās, lai katrā no jomām būtu vēl labāki sasniegumi rīdzinieku dzīves kvalitātes nodrošināšanā.

Tāpat kā pērn, arī šogad foruma laikā nevalstiskās organizācijas ir aicinātas parakstīt sadarbības memorandu ar Rīgas pilsētas pašvaldību. Pagājušajā gadā to parakstīja 92 nevalstiskās organizācijas. Vairāk informācijas par forumu un memorandu.

Foruma darba kārtība

Forums notiks 20.novembrī plkst. 10:00 – 18:00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Pieteikties forumam var elektroniski.
Rīgas iedzīvotāju forumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību „Latvijas Pilsoniskā alianse”.

Papildinformācija par pieteikšanos forumam, kā arī jautājumos par memoranda parakstīšanu var saņemt pa tālruni 67181657 vai e-pastu:ilze.grintale@riga.lv.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!