Raksts

IESPĒJA: Pārplūde neizbēgama? Ukrainas krīzes ietekme uz Baltijas jūras reģionu


Datums:
05. novembris, 2014


Autori

Providus


6.novembrī notiks diskusija par to, kā Ukrainas krīze ietekmē reģionu sadarbību, kādas problēmas ir radušās un kādi scenāriji iespējami Baltijas jūras reģiona valstīm.

Konrāda Adenauera fonda rīkotajā diskusijā eksperti balstīsies uz ziņojumu Political State of the Region Report 2014 un skatīsies uz reģionu sadarbības jautājumu Krievijas, ES stratēģijas un pārvaldības kontekstā.

Piedalās pētnieki no Starptautisko sakaru un drošības jautājumu institūta Vācijā (German Institute for International and Security Affairs) Tobiass Ecolds (Tobias Etzold) un Kristians Opics (Christian Opitz), kuri specializējas Ziemeļvalstu un Baltijas valstu pētniecībā.

Pasākums notiek 6.novembrī plkst. 18.00 Berga bazārā Birojnīcā, Dzirnavu ielā 84k-2.

Vairāk par pasākumu


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!