Raksts

IESPĒJA: No Baltijas revolūcijas līdz Eiropas kultūras galvaspilsētai


Datums:
23. novembris, 2014


Autori

Providus


Foto: stefan 1981

24.novembrī bijušais amerikāņu diplomāts Duglass Veiks (Douglas Wake) dalīsies savos personīgajos iespaidos par Baltijas reģionā notikušajām pārmaiņām reģionālās drošības, politikas un ekonomiskās attīstības jautājumos pēdējo 20 gadu laikā.

Duglass Veiks ir bijis diplomāts deviņdesmito gadu sākumā un ierēdnis Latvijā un kaimiņvalstīs, ieskaitot arī Krieviju, Eiropas un Eirāzijas valstis.

Latvijas Ārpolitikas institūta rīkotā saruna “From the Baltic Revolution to the Cultural Capital of Europe: An American Reflects on Returning to Riga” notiks 24.novembrī plkst. 17.00, Pils ielā 21.

Reģistrēšanās pasākumam


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!