Raksts

IESPĒJA: Meklējam palīgus


Datums:
12. marts, 2013


Autori

Providus


Foto: glasseyes view

PROVIDUS meklē palīgus sociālo mediju kontu uzturēšanā! Tev jābūt vismaz 2.kursa komunikācijas zinātnes, multimediju vai mārketinga studentam ar interesi par interneta medijiem, politiku un zināšanām par sociālajiem medijiem.

Pieteikšanās līdz 2.aprīlim. Sūtiet pieteikumus uz curika@providus.lv

Prakses apraksts:
Palīdzība sociālo mediju kontu uzturēšanā

Prasības kandidātam:
Vismaz 2.kursa students attiecīgajā vai radniecīgā specialitātē ar interesi par interneta medijiem, politiku un zināšanām par sociālajiem medijiem

Prakses pienākumi:
Atjaunot twitter un Facebook konta jaunumus

Praktikanta ieguvumi:
Pieredze darbā NVO, pieredze sabiedrisko attiecību darbā, prakse skaistās, plašās telpās Rīgas klusajā centrā, kafija un tēja. Iespēja vajadzības gadījumā strādāt neklātienē.

Par vakanci
Prakses uzsākšanas datums:
Pēc vienošanās

Vēlamais prakses termiņš:
Ne mazāk kā 6 mēneši

Slodze:
Vismaz 2 stundas dienā

Prakses norises adrese:
Alberta iela 13
Rīga


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!