Raksts

IESPĒJA: ManaBalss.lv – kāda ir deputātu loma līdzdalībā?


Datums:
23. septembris, 2014


Autori

Providus


Kāds ir iniciatīvu ceļš līdz Saeimas deputātiem un kāda ir deputātu loma, tālāk virzot priekšlikumus likumu izmaiņām?

Piektdien, 26.septembrī no 12:30 līdz 14:00 ikviens delfi.lv varēs sekot ManaBalss.lv diskusijai par līdzšinējām ManaBalss.lv iniciatīvām, autoru pieredzi iniciatīvu virzīšanā, ManaBalss.lv kā līdzdalības platformas stiprās un vājās puses, un Saeimas un deputātu lomu šo iniciatīvu tālākā virzīšanā.

Diskusija notiks koprades telpā MillRiga, un tajā piedalīsies ManaBalss.lv iniciatīvu autori, Saeimas deputāti, sabiedrisko procesu pētnieki un eksperti, kā arī pilsoniskās sabiedrības organizāciju pārstāvji. Diskusiju vadīs Iveta Kažoka.

Diskusijā iespējams piedalīties arī klātienē. Dalībnieku skaits ir ierobežots – interesentus lūdzam pieteikties, rakstot uz epastu sveiki@manabalss.lv, norādot vārdu, uzvārdu un pārstāvēto organizāciju.

Vairāk informācijas


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!