Raksts

IESPĒJA: Konference “Bērnu sociāla iekļaušana kā antisociālas uzvedības novēršanas metode”


Datums:
24. novembris, 2013


Autori

Providus


Foto: Daniel Y. Go

Vai veicinot bērnu saskarsmi ar vecākiem un pedagogiem iespējams novērst bērnu antisociālu uzvedību vēlākos gados?

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS ielūdz uz konferenci un 26.Baltijas kriminologu semināru „Bērnu sociāla iekļaušana kā antisociālas uzvedības novēršanas metode”.

Konferences mērķis ir sniegt informāciju par attīstāmo praksi darbā ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, veicinot bērnu saskarsmi ar vecākiem un pedagogiem, tādējādi novēršot bērnu antisociālu uzvedību vēlākos gados, kā arī piesaistīt citu Eiropas valstu speciālistu uzmanību prevencijas problēmām Latvijā, veidot ilgtspējīgu profesionālo saskarsmi dažādu Eiropas valstu speciālistu vidū.

Konference ir plānota kā divu dienu pasākums un notiks 27.novembrī no plkst. 9.30-17.00 un 28.novembrī no plkst. 9.45-13.10 viesnīcā Avalon (ieeja no 13.janvāra ielas 19).

Īpaši aicinām piedalīties pirmsskolas un sākumskolas iestāžu pedagogus, vecākus, sociālos darbiniekus, to NVO pārstāvjus, kas strādā ar bērnu sociālās iekļaušanas jautājumiem, kā arī tiesībsaragājošo iestāžu un atbildīgo ministriju darbiniekus.

Konference rīkota projektā „Bērnu antisociālās uzvedības mazināšana: agrīnās prevencijas modeļi” un finansēta EEZ finanšu instrumenta 2009-2014 NVO projektu programmas ietvaros.

Sadarbības partneri projekta īstenošanā ir:
biedrība „Mazās pēdas” Cēsīs;
nodibinājums „Mamma mammai fonds” Kuldīgā;
nodibinājums „Bērnu attīstības centrs „Saulīte” Saldū
nodibinājums „Animus” Sofijā, Bulgārijā.

Konferences darbs noritēs latviešu un angļu valodās, kā arī būs nodrošināta sinhronā tulkošana.

(Konferences darba kārtībapdf)

Lūdzam pieteikties dalībai konferencē līdz 2013.gada 26.novembra plkst.17:00 reģistrējoties pasākumam šeit


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!