Raksts

IESPĒJA: Enerģētiskā (ne)drošība: kādu ceļu turpināt Eiropai un Baltijas valstīm


Datums:
12. novembris, 2014


Autori

Providus


Foto: Photosightfaces

13.novembrī 15.00 providus.lv tiešraidē vērojiet diskusiju par enerģētisko drošību Latvijā, Baltijas jūras reģionā un Eiropas Savienībā.

Latvijas Ārpolitikas institūts sadarbībā ar Lietuvas Ģeopolitikas studiju centru (Centre for Geopolitical Studies) aicina uz publisku diskusiju, kurā pētnieki un politiķi apskatīs gan jaunākās izmaiņas gan analīzi enerģētikas drošības jautājumos, kā arī pārrunās dažādas turpmākās rīcības alternatīvas saistībā ar jauno ‘Connecting Europe Facility‘, iespējamo sadarbību ar ASV un gāzes lomu drošības jautājumos.

Diskusija notiek 13.novembrī plkst. 15:00, Rīgas Juridiskajā augstskolā Strēlnieku ielā 4k-2, 42.auditorijā. Tāpat pasākumu būs iespējams vērot providus.lv tiešraidē.

Reģistrēties pasākumam
(Programmapdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!