Raksts

IESPĒJA: Aicinām pieteikties Think Tank Fund jauno profesionāļu attīstības programmai


Datums:
21. jūlijs, 2014


Autori

Providus


Foto: Graham Holliday

Think Tank Fund ir izsludinājis pieteikšanos jauno profesionāļu attīstības programmai sociālo un humanitāro zinātņu absolventiem, kas pēdējo 3 gadu laikā absolvējuši kādu no [URL=http://www.oecd.org/]OECD[/URL] dalībvalstīs esošajām augstskolām un ieguvuši maģistra vai doktora grādu.

Latvijā programmas mērķis ir palīdzēt OECD dalībvalstīs izglītību ieguvušajiem jauniešiem – Latvijas pilsoņiem vai pastāvīgajiem iedzīvotājiem – atgriezties valstī, tāpēc programma nav pieejama Latvijas augstskolu beidzējiem.

PROVIDUS šajā programmā piedāvā iespēju veikt jaunākā politikas pētnieka (junior policy researcher) pienākumus jebkurā no sekojošajām PROVIDUS pētniecības jomām:

•laba pārvaldība (tai skaitā pretkorupcija, priekšvēlēšanu kampaņu finansējums, pilsoniskā līdzdalība) un iekļaujoša sabiedrība (tai skaitā migrācijas, integrācijas un izglītības politika), īpaši uzrunājot populisma, neiecietības un citādības antagonisma vai valsts nozagšanas problēmas,
•enerģētikas politikas saikne ar labu pārvaldību un valsts nozagšanas problēmām.

Programma ļauj dalībniekam/-cei segt apmaksātu praksi 4-6 mēnešu garumā, ko veiksmīgas sadarbības gadījumā PROVIDUS ir ieinteresēts pārveidot par pastāvīgu darba vietu. Jaunākajam politikas pētniekam/-cei būtu jāpalīdz PROVIDUS vecākajiem dažādu jomu politikas pētniekiem (senior policy researchers), ar iespēju pakāpeniski specializēties kādā sev interesējošā PROVIDUS darbības jomā.

Galvenās prasības kandidātiem:
•pēdējo 3 gadu laikā iegūts maģistra vai doktora grāds sociālajās vai humanitārajās zinātnēs kādā no OECD dalībvalstu augstskolām;
•jābūt Centrāleiropas, Austrumeiropas, Rietumbalkānu, Dienvidkaukāza vai Centrālāzijas reģiona valstu pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam;
•jābūt vecumā no 23-35 gadiem pieteikuma iesniegšanas laikā;
•izcilas latviešu un angļu valodas zināšanas rakstos un sarunvalodā.

Interesentus lūdzam līdz 2014.gada 28.jūlijam sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā PROVIDUS direktorei Dacei Akulei uz e-pastu dace.akule@providus.lv

Pieteikuma iesniegšanas termiņš Think Tank Fund ir 2014.gada 4.augusts. Pozitīva lēmuma gadījumā apmaksātā prakse sāksies 2014.gada novembrī.

Plašāka informācija par Think Tank Fund programmu, informācija par pieteikšanās kārtību, kā arī PROVIDUS un citu uzņēmējorganizāciju piedāvājumu programmas dalībniekiem pieejama šeit.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!