Raksts

Domu apmaiņa: Kā sarunāsimies pēc 18.februāra?


Datums:
09. februāris, 2012


Autori

Providus


Rīts pēc referenduma par otru valsts valodu. Ar kādiem secinājumiem Latvijas sabiedrība pamodīsies 19. februārī? Kādai jābūt nākotnes integrācijas politikai, lai grāvis starp latviešu un krieviski runājošo sabiedrību tiktu aizbērts un valdība spētu sarunāties ar visiem?

Aicinām Jūs uz sabiedriskās politikas portāla politika.lv un Konrāda Adenauera fonda kopīgi rīkoto sabiedrības domu apmaiņu “Kā sarunāsimies pēc 18.februāra?”
Sarunas notiks šā gada 15. februārī Satori grāmatnīcā, Rīgā, Berga Bazārā (ieeja no Dzirnavu ielas) plkst. 18:00-20:00

Kā sabiedrībai sarunāties, kādus kanālus izmantot un kāda loma šajā sarunā būs valsts politikai, valdībai un pilsoņu pašiniciatīvai — domu apmaiņā pārspriedīs LU profesors Ojārs Skudra, Krievu studentu korporācijas «Fraternitas Arctica» vadītājs Dmitrijs Trofimovs un izglītības ministrs Roberts Ķīlis.

Sarunu ar diskusijas dalībniekiem vadīs žurnāliste Baiba Strautmane.
Domu apmaiņa būs vērojama arī tiešraidē politika.lv un K. Adenauera fonda mājas lapā. Pēc diskusijas visi aicināti turpināt aktīvas sarunas pie vīna glāzes.
Satori grāmatnīcā vietu skaits ir ierobežots. Lūdzu piesakieties dalībai diskusijā uz e-pastu straustina@politika.lv līdz 13.02.

Domu apmaiņu par sabiedrībai nozīmīgiem jautājumiem Konrāda Adenauera fonds un sabiedriskās politikas portāls politika.lv rīko katra mēneša trešajā trešdienā. Nākamā domu apmaiņa plānota 14. martā.

Uz tikšanos!
Plašāka informācija: Ilze Straustiņa
tel.: 67039262
e-pasts: straustina@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!