Raksts

Diskusija sociālajos medijos. Eksperiments.


Datums:
06. februāris, 2013


Autori

Providus


Foto: hpk

Kur pazūd visas vērtīgās atziņas, ko esam izlasījuši, atraduši, dalījušies sociālajos medijos? Jauna iespēja kā apkopot diskusijas, kas izvērsušās sociālajos tīklos. Šis ir politika.lv eksperiments.

Lai apkopotu diskusiju, kas izvērsusies sociālās saziņas tīklā Twitter, izmantojām jaunu rīku Storify, kas par izvēlēto tematu ļauj atrast, pievienot un komentēt dažādus viedokļus, video, ilustrācijas. Būtiski, ka arī jūs, lasītāji, varat turpināt šo diskusiju, uzklikšķinot uz izvēlētās ziņas Twitter un papildināt to ar savu viedokli.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!