Raksts

Diskusija: Mājsaimniecību elektrības tarifi. Vai pamatoti un taisnīgi?


Datums:
01. oktobris, 2012


Autori

Providus


Foto: Wolfman-K

Eksperti un politikas veidotāji analizē un skaidro elektrības cenu ietekmējošos faktorus, elektrības lietotāju interešu pārstāvniecību, regulatora lomu, kā arī iespējas izvēlēties elektroenerģijas piegādātāju brīvajā tirgū vai izmantot alternatīvu enerģijas avotu.

Diskusijā par elektrības tarifiem mājsaimniecībām piedalās enerģētikas eksperts Juris Ozoliņš, uzņēmējs Edgars Vīgants, Ekonomikas ministrijas Enerģētikas departamenta direktors Dins Merirands, Latvijas patērētāju interešu aizstāvības asociācijas vadītāja Tekla Žabova, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes loceklis Rolands Irklis, a/s Augstsprieguma Tīkls valdes locekle Inese Bambāne. Diskusiju vada žurnāliste Anita Brauna.

Diskusija notika 28.septembrī, to organizēja Sorosa fonds – Latvija.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!