Raksts

Diskusija: Kāda būs ES pēc pieciem gadiem?


Datums:
19. jūnijs, 2013


Autori

Providus


Foto: Frans Zwart

Vai pēc 5 gadiem Eiropas Savienība būs federācija? Kāda? Vai kāds no tās izstāsies, kāds iestāsies? Kādas būs starptautiskās attiecības?

Diskusijā piedalās Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka, Ārlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Makarovs, žurnālists un starptautisko attiecību pasniedzējs Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātē Edijs Bošs un LU bakalaura studiju programmas “Politikas zinātne” direktors, ES lietu pasniedzējs Daunis Auers. Sarunu vada Marta Rībele, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja preses sekretāre.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!