Raksts

Dienas prieks: tunelis


Datums:
28. oktobris, 2008


Autori

Dace Akule


Šoreiz pavisam īsi. Gribu vien padalīties dienas priekā – krāsainā tunelī tepat Rīgā!

Gadījās iziet cauri tunelim no autoostas uz Vecrīgu, kur pavērās neierastas krāsas un neierastas emocijas! Tuneļa sienas krāšņo skaisti zīmējumi uz silti dzeltena fona, bet tuneli nu saucot par Zelta Zivtiņas tuneli! Ar sajūsmu esmu internetā salasījusies, ka Zelta Zivtiņa un TELE2 ir organizējusi konkursu, lai izvēlētos zīmējumu autorus un, ka zīmējumi ir nolakoti ar anti-grafiti laku, lai tos nesaķēpā tie, kuriem skauž citu radīts skaistums vai vienkārši nav ko darīt. Vai tas nav fantastiski, ka tumšajā periodā gan dabā (rudens tumsa klāt), gan politikā (maz par ko priecāties) dzimušas šādas iedvesmojošas idejas? Vēl pie tam tunelī, kas esot viens no neomulīgākajiem galvaspilsētā! Parasti taču tādos “jo ātrāk ārā, jo labāk”, bet tagad daile, krāsas, vērts apstāties, papētīt, priecāties… Ierosinu! Bet tiem, kuriem nesanāk/ nav pa ceļam, te ir dažas bildes.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!