Raksts

Deputāti atpūšas


Datums:
10. septembris, 2010


Autori

Providus


Autora komentārs: "Deputātiem, kā jau visiem cilvēkiem, vajag atpūsties, bet Deputāti nevēlas atpūsties un iziet vai aiziet no Saimas, tāpēc arī atpūšas uz vietas.Tādas patriotisma jūtas padara viņus neaizskaramus - kā Indijā ir neaizskaramas govis. No tā var secināt, ka Latvijas deputāti ir tik labi, ka viņi ir nodēvēti gandrīz par svētajiem."

Autors Viktors Titovs
Visi iesniegtie darbi piedalās skatītāju balsojumā portāla politika.lv Facebook profilā. Balsot par darbu iespējams, ierakstot zīmi “+” komentārā! Visvairāk “+” saņēmušais darbs tiks pie skatītāju simpātijas balvas 50Ls vērtībā.

Atsauce: Portālā publicēto darbu autoru viedokļi var atšķirties no politika.lv redakcijas un PROVIDUS viedokļa. Par publikāciju saturu ir atbildīgi autori.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!