Raksts

Darbu sāk Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija


Datums:
25. maijs, 2012


Autori

Providus


Par Sabiedrības saliedētības komisiju pārtapusi agrākā Pilsonības likuma izpildes komisija. Jaunajā veidolā komisijas mērķis ir veicināt sabiedrības saliedētību un pārvarēt etnisko sašķeltību, kā arī veicināt saiknes saglabāšanu un stiprināšanu ar tautiešiem ārzemēs.

Komisija:
•analizēs līdzšinējo integrācijas politiku Latvijā un, iesaistot medijus un sabiedriskās organizācijas, rosinās kvalitatīvi jaunu dialogu par nacionālo vienotību un saliedētību,
•strādās ar likumdošanas iniciatīvām, kas saistība ar sabiedrības etniskās saliedētības jautājumiem.

Taču komisija turpinās veikt arī parlamentāro uzraudzību pār Pilsonības likuma izpildi (pilsonības iegūšanas un zaudēšanas procesi), tai skaitā vērtēs kandidātus, kam pilsonība piešķirama par īpašiem nopelniem Latvijas labā.

Lasīt vairāk


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!