Raksts

Cik politiķi tērē vēlēšanām?


Datums:
05. jūnijs, 2009


Autori

Providus


Sabiedriskās politikas centrs Providus jau trešo reizi pirms vēlēšanām monitorē politisko partiju un citu personu priekšvēlēšanu izdevumus. Mūsu mērķis: pārliecināties, vai partijas un citi vēlēšanu dalībnieki ievēro likumos noteiktos ierobežojumus.

Šogad Jums piedāvājam iepazīties ar monitoringa gaitu ātrāk nekā iepriekš – katru nedēļu šajā portālā sadaļā tiks izvietoti jaunākie rezultāti. Cerams, ka tie radīs labu priekšstatu par priekšvēlēšanu kampaņas gaitu un problēmām, kas radušās tās laikā. Tomēr brīdinām, ka it sevišķi datus par politisko reklāmu izmaksām šajā monitoringa stadijā būtu jāinterpretē uzmanīgi (skatīt skaidrojumus) – precīzāku ieskatu par partiju reālajiem izdevumiem varēsim sniegt īsi pirms vēlēšanām un gala ziņojumā jūlijā, kad būsim sarēķinājuši partiju saņemtās atlaides.

Atļautie priekšvēlēšanu tēriņu limiti

Iepriekšējie ziņojumi: 2007, 2005, 2003


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!