Raksts

Apmācības par Eiropas Savienības jautājumiem


Datums:
10. februāris, 2019


Autori

Providus


Aicinājums pieteikties apmācībām par Eiropas Savienības jautājumiem.

Domnīca PROVIDUS un LZA Eiropas Politikas pētījumu institūts pirms 2019.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām piedāvā padziļinātas apmācības politiķiem un pilsoniskajiem aktīvistiem par Eiropas Savienības problēmjautājumiem. Mācību programma atrodama šeitpdf.

Lai pieteiktos apmācībām, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScK8-YI7AeRrN2rCWVnlxA-CxuUdBFrpxeZ1SBVoCNh91ZuJA/viewform

Šīs mācības īpaši noderīgas būs tiem Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātiem, kuriem jau ir pamatzināšanas par Eiropas Savienību, bet kuri vēlas šīs zināšanas padziļināt, labāk izprotot ES institūciju savstarpējo mijiedarbību, kā arī iegūstot priekšstatu par EP deputāta darbā noderīgām prasmēm. Dalībai var pieteikties jebkuras partijas politiķi, kā arī pilsoniskie aktīvisti, kuriem ir padziļināta interese par Eiropas Savienību. Ievērojot ierobežoto vietu skaitu (ne vairāk kā 15-20 dalībnieki vienā grupā), priekšroka tiks dota politiķiem, kuri plāno kandidē Eiropas Parlamenta vēlēšanās vai arī kuriem padziļinātas zināšanas par Eiropas Savienību varētu noderēt viņu darbā.

Mācību dalībniekiem ir jābūt iespējai piedalīties mācībās no plkst. 10:00 līdz 16:00 vienā no šiem datumiem: 22.februāris vai 1.marts. Apmācības norisināsies Rīgas Ekonomikas augstskolā (Strēlnieku ielā 4a). Konkrētu norises telpu paziņosim apstiprinātājiem mācību dalībniekiem.

Mācību norisi atbalsta Eiropas Parlaments, tādēļ mācības to dalībniekiem būs pieejamas bez maksas.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!