Raksts

Aicinājums pieteikties darbam NAP darba grupās


Datums:
02. februāris, 2012


Autori

Providus


Foto: Ramkarthikblogger

Šobrīd par NAP virsmērķi izvirzīts labklājības pieaugums, to sadalot trīs prioritātēs – 1. „cilvēka drošumspēja”, 2. „tautas saimniecības izaugsme” un 3. „izaugsmi atbalstošas teritorijas”.

Interesenti/kandidāti darba grupām aicināti pieteikties pie kāda no vadības grupas locekļiem (visiem vadības grupas locekļiem ir tiesības virzīt kandidātus)! Kandidatūras var virzīt kādā no pašreiz minētajām, vai citām, Jūsu virzītām prioritātēm. Katras prioritātes grupā darbosies 7-11 personas. Darbs būs ļoti intensīvs, grupā tiks izstrādās konkrētās darba programmas utt.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!