Raksts

9.Saeimai jau 4 gadiņi


Datums:
10. septembris, 2010


Autori

Providus


Autori piedāvā ilustrācijas teksta atšifrējumu:2010. - vidējais ekrāns “ twitter neo4ata”2009. - 1. plakāts - blēži sagrāba varu, tautu “ likumīgi” apzaga. Blēži nav labāki par okupantiem! Būs ceturtā atmoda! 2. plakāts – Zatler, esi drosmīgs, atlaid saeimu!!! 3. plakāts – Valdība, pildi solījumus! 4. plakāts – katra valstvīra vad-moto jābūt “ VISU LATVIJAI!”2008. - saruna: “ Sveiks! Ko tu te dari?”“ Ai, neko. Pastaigājos, nesen parex banku nopirkām.”“ Nothing special.”“ Mmm..jaukas ūziņas!”“ Pret Latvijas godu iemainīju”

Autori Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 10.a klase

Visi iesniegtie darbi piedalās skatītāju balsojumā portāla politika.lv Facebook profilā. Balsot par darbu iespējams, ierakstot zīmi “+” komentārā! Visvairāk “+” saņēmušais darbs tiks pie skatītāju simpātijas balvas 50Ls vērtībā.

Atsauce: Portālā publicēto darbu autoru viedokļi var atšķirties no politika.lv redakcijas un PROVIDUS viedokļa. Par publikāciju saturu ir atbildīgi autori.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!