Raksts

2003.gads – KNAB uzsāk izmeklēšanu par digitālās televīzijas ieviešanas projektu


Datums:
10. novembris, 2003


Autori

Providus


Tika ierosināta krimināllieta par amatpersonu bezdarbību un dienesta pilnvaru pārsniegšanu, to vēlāk papildinot ar pantiem par krāpšanu un naudas atmazgāšanu. Sākotnēji apsūdzība tika izvirzīta tikai Andrim Šķēlem piederošās firmas Uzņēmumu vadība un konsultācijas darbiniekam Harijam Krongornam. 2003.gada novembrī KNAB veica kratīšanas Uzņēmumu vadība un konsultācijas birojā un aizturēja Krongornu.

Vēlāk apsūdzības tika celtas arī pret citām personām, no kurām daudzas bija saistītas ar Andri Šķēli, piemēram, pret advokātu Jāni Lozi un sabiedrisko attiecību speciālistu Jurģi Liepnieku. Andrim Šķēlem izmeklēšanas gaitā piemēroja liecinieka statusu.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!