Projekts

PROVIDUS – valsts partneris tiesību aktu veidošanā


Projekta norises laiks:
01.07.2008 - 31.12.2008
Projekta izmaksas:
2196 LVL
Finansētājs:
Īpašu Uzdevumu Ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts


Autori

Providus


Projekta mērķis ir sniegt kvalitatīvu ieguldījumu un atbalstu Saeimai un valsts pārvaldei likumdošanas procesā jomās, kurās PROVIDUS var piedāvāt augsti kvalificētu ekspertīzi: krimināltiesību, pretkorupcijas, partiju finansēšanas un Eiropas politikas jomās. Galvenās aktivitātes ir PROVIDUS ekspertu līdzdarbošanās ministriju un Saeimas veidotās darba grupās, kā arī atzinumu sniegšana. Projekta tiešā mērķa grupa ir politikas veidotāji un īstenotāji, netiešā mērķa grupa – Latvijas sabiedrība kopumā. Projekta rezultātā tiks uzlaboti vismaz 10 tiesību akti, par ko tiks informēta arī plašāka sabiedrība ar plašsaziņas līdzekļu un interneta starpniecību.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!