Projekts

Iedzīvotāju konsultatīvo padomju stiprināšana Rēzeknes novadā


Projekta norises laiks:
01.10.2022 - 31.03.2023
Projekta izmaksas:
9352,55
Finansētājs:
British Council Latvia


Kontaktpersonas

Agnese FrīdenbergaLīga Stafecka


Autori

Agnese FrīdenbergaLīga Stafecka


Projekta mērķis ir stiprināt iedzīvotāju konsultatīvo padomju darbību Rēzeknes novadā tādejādi, sekmējot sabiedrības saliedētību.

Projekta mērķgrupas:- iedzīvotāju konsultatīvo padomju pārstāvji (pastarpināti caur IKP aktivitātēm arī pagasta iedzīvotāji),
– Rēzeknes novada deputāti,
– Rēzeknes novada pašvaldības administrācija un pagasta pārvaldes vadītāji.

 

Projekta atklāšana notika š.g. 19.oktobrī notika Rēzeknes novada Maltas vidusskolā. Tajā piedalījās iedzīvotāju konsultatīvo padomju pārstāvji, pagastu pārvalžu vadītāji, Rēzeknes novada domes deputāti un pašvaldības administrācijas pārstāvji, kā arī Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Pols Bramels (Paul Brummell).  Pasākuma laikā dalībnieki iepazinās ar domnīcas “Providus” veiktās izpētes rezultātiem un secinājumiem par iedzīvotāju konsultatīvo padomju darbu Rēzeknes novadā, apsprieda iedzīvotāju konsultatīvo padomju potenciālu, kā arī uzzināja vairāk par projekta ietvaros plānotajām aktivitātēm.

 

Papildu apraksts par pasākumu pieejams Rēzeknes novada mājaslapā.

Visi foto no pasākuma pieejami šeit. (British Council Latvia & fotogrāfe Inese Kalniņa)

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!