Projekts

Godīga vēlēšanu kampaņa Latvijā / Fair election campaign in Latvia


Projekta norises laiks:
01.05.2010 - 31.12.2010
Projekta izmaksas:
30 000 USD (PTF) un 27 139 EUR (OSI)
Finansētājs:
Partnership for Transparency Fund un Atvērtās sabiedrības institūts


Kontaktpersonas

Iveta Kažoka


Autori

Iveta Kažoka


Galvenais mērķis ir jau pirms vēlēšanām nodrošināt vēlētājus ar informāciju par partijām, kuras ir gatavas pārkāpt likumu ceļā uz varu, kā arī identificēt tos masu medijus, kas ir gatavi pārdot savu saturu, nenorādot skaidras atzīmes par politisko reklāmu. Projekta ilgtermiņa mērķi ir identificēt uzlabojumus partiju finansējuma regulējumā pirms nākošajām vēlēšanām, spēcināt valsts institūciju kapacitāti, savlaicīgi identificējot likuma pārkāpumus un veicināt diskusiju Latvijas žurnālistu kopienā par labajām un sliktajām praksēm vēlēšanu kampaņu atspoguļojumā.

Projekta gaitai var sekot līdzi blogā „Slēptā reklāma?”.

2010.gada parlamentāro vēlēšanu kampaņai iztērētos resursus var redzēt šeit: http://www.politika.lv/temas/18229/

 Projekta pieteikums (273.17 KB),  Finansējuma līgums (384.69 KB),  Projekta rezultātu tabula (95.43 KB) (angliski)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!