Projekts

European Website on Integration. Projekts


Projekta norises laiks:
01.01.2010 - 01.10.2010
Projekta izmaksas:
4000 EUR
Finansētājs:
Eiropas Komisija


Autori

Providus


Portāla mērķis ir dot imigrantu integrācijas politikas veidotājiem un praktiķiem instrumentu, lai viņi varētu apmainīties ar informāciju un labajām praksēm par imigrantu integrāciju Eiropā. Šobrīd portālu uztur Eiropas Komisija, sadarbojoties ar trim partneriem: Migration Policy Group (vadošais partneris), UNISYS un European Service Network.

Portāls www.integration.eu ir pieejams angļu, franču un vācu valodās, un pilna vienas pieturas aģentūras lomu tiem, kas strādā ar integrācijas jautājumiem – gan valsts, gan nevalstiskajām organizācijām. Mājas lapa piedāvā:

• Dokumentu, konkursu, ziņu un notikumu elektronisku bibliotēku par imigrantu integrāciju,
• Krātuvi ar integrācijas labajām praksēm, kas tiek aprakstītas pēc viena standarta, palielinot iespējas tās salīdzināt,
• Informācijas apmaiņas un kontaktu vietni jebkuram, kas ir ieinteresēts vai strādā ar imigrantu integrācijas jautāmiem.

PROVIDUS pētniece ir atbildīga par informācijas publicēšanu no Latvijas, nodrošinot sekojošos resursus:

• Dokumenti un labās prakses imigrantu integrācijas jomā,
• Ziņas un pasākumi,
• Nacionāla līmeņa finansējuma ieguves iespējas (granti),
• Informācija par organizācijām, kas darbojas šajā jomā.

 


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!