Pētījums

Zivsaimniecība un tās attīstības perspektīvas Latvijā


Gads:
2011
Organizācija:
Banku Augstskola


Autori

Providus


Darbā tiek apskatīts un analizēts esošais stāvoklis zivju resursu ziņā, zivju audzēšanas (akvakultūras) principi un iespējas.

Analītiskajā daļā autors pēta ES Kopējo zivsaimniecības politiku un tās gaidāmās reformas, kā arī zivsaimniecības attīstības virzienus un fondu piedāvātās iespējas. Analizējot Latvijas zvejas iespējas, akvakultūras attīstību un zivsaimniecības nozares perspektīvas nākotnē, tika saskatītas vairākas problēmas, kuras varētu kavēt zivsaimniecības nozares sekmīgu attīstību un veikti secinājumi, kas izdarīti balstoties uz saskatītajām problēmām, kā arī izteikti priekšlikumi zivsaimniecības darbības uzlabošanai. Pētījumā tiek secināts, ka zivsaimniecībai Latvijā nākamo gadu laikā vajadzētu uzlaboties un pakāpeniski attīstīties, ko gan ietekmēs Eiropas Zivsaimniecības fonda finansējuma apgūšana un arī sekmīga noturēšanās esošās krīzes apstākļos.

(Zivsaimniecība un tās attīstības perspektīvas Latvijāpdf)

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!