Pētījums

Ziņojums par esošo tiesnešu mācību institucionālo modeli Latvijā


Gads:
2003
Organizācija:
Tieslietu ministrija


Autori

Providus


Ziņojumi “Ziņojums par esošo tiesnešu mācību institucionālo modeli Latvijā”, “Ziņojums par tiesnešu mācību iespējamo institucionālo modeļu aprisēm”, “Starptautiskā pieredze tiesnešu mācību jomā un rekomendācijas institucionālā modeļa izveidei Latvijā” ir tapuši Tieslietu ministrijas un ANO Attīstības programmas projekta Atbalsts tiesu sistēmai cilvēkresursu plānošanas un vadības komponentes ietvaros.

Ziņojumos ir sniegts salīdzinošs pārskats par citu valstu un starptautisko organizāciju pieredzi tiesnešu mācību jomā, analizēts pašreizējā Latvijas Tiesnešu mācību centra statuss un izvērtēti dažādi nākotnē iespējami tiesnešu mācību institucionālie modeļi.

Ziņojums par esošo tiesnešu mācību institucionālo modeli Latvijā
(latviski, DOC, 919 KB)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!