Pētījums

Willing and able? EU defence in 2020?


Gads:
2008
Organizācija:
Centre for European Reform


Autori

Providus


Eiropas Savienībai nākas cīnīties ar aizvien vairākiem ārpolitikas un drošības izaicinājumiem un ir paredzams, ka situācija nemainīsies, ārpolitikas draudu nekļūs mazāk. Esejā autori apskata, kas ir Eiropas Savienībai aktuālie jautājumi aizsardzības un drošības jomā, kas ir galvenie aktieri, ar kuriem Savienībai jāsadarbojas, lai īstenotu ārpolitikas un drošības prioritātes.

Autori secina, ka ES aizsardzības politikai jākļūst aktīvākai, jāturpina sadarboties gan ar ANO, gan ar NATO, kā arī vēl tiešāk jāiesaistās, lai nodrošinātu bēgļu aizsardzību un miera uzturēšanu karstajos punktos.

Willing and able? EU defence in 2020?


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!