Pētījums

Will the Crisis Affect the Economic Recovery in Eastern European Countries?


Gads:
2010
Organizācija:
The World Bank, Europe and Central Asia Region, Private and Financial Sector Development Sector Unit


Autori

Providus


Pamatīga mācīšanās un innovācijas ir divi nozīmīgi izaugsmes avoti. Izmantojot unikālus datus no sešām valstīm - Bulgārija, Ungārija, Latvija, Lietuva, Rumānija un Turcija - raksta autors piemēro datu kalkulāciju un Džona Mērfija Pīrsa dekompozīcijas metodi, lai identificētu, kā globālā ekonomiskā krīze ietekmējuis inovatīvu un jaunu biznesu pārdošanas izaugsmi Austrumeiropas valstīs.

Rezultāti liecina, ka jaunas un inovatīvas kompānijas krīze skārusi ievērojami nopietnāk iepretim vecākiem uzņēmumiem, kas strādā ar ierastām metodēm.

(Will the Crisis Affect the Economic Recovery in Eastern European Countries?pdf)

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!