Pētījums

Why the EU should not run Regional Policy


Gads:
2007
Organizācija:
Open Europe


Autori

Providus


Pētījumā tiek apšaubīta ES reģionālās politikas lietderība. Autors uzskata, ka ES reģionālās politikas ietvaros netiek risinātas nabadzīgāko reģionu problēmas. Turklāt ES reģionālās politikas ietvaros īstenotie pasākumi ne tikai padara šo politiku par neefektīvu, bet arī izraisa vairākas problēmas.

Pētījumā tiek analizētas šādas problēmas: informācijas trūkums attiecībā uz to, kā līdzekļi tiek tērēti; lieli birokrātiskie tēriņi; līdzekļu piešķiršana projektiem, kuros netiek radītas jaunas darbavietas; reģionālā politika tiek salīdzinoši slikti koordinēta ar valstu politikām; pastāv krāpšanas iespēja. Pētījums analizē gan dažādus projektus ES kopumā, gan arī īpaši pievēršas ES reģionālās politikas ietekmei uz Lielbritāniju.

Why the EU should not run Regional Policy

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!