Pētījums

Why the EU Fails: Learning from Past Experiences to Succeed Better Next Time


Gads:
2010
Organizācija:
Finnish Institute of International Affairs


Autori

Providus


Šobrīd aplūkot Eiropas Savienību kā mazspējīgu varētu likties nedaudz savādi, jo beidzot ES sāk sakārtot ilgi diksutētās ilgtspējas problēmas.

Lisabonas līguma ratifikācija izbeidza aptuveni desmit gadus ieilgušo institucionālo strupceļu. Tomēr Lisabonas līguma panākumi izrādījušies īstermiņa. Šajā ziņojumā sistemātiski raksturoti celoņi, kas izraisījuši vairākas Eiropas Savienības kļūdas un sniegts vērtējums rīcībai nākotnē, lai neatkārtotu šādas situācijas. Pētījums pievēršas ES insitūcijām un sabiedriskajai domai, ES kā globālam aktierim, kā arī vides un ekonomikas pārvaldībai.

Why the EU Fails: Learning from Past Experiences to Succeed Better Next Time


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!