Pētījums

What Market Measures in the Future CAP after 2013?


Gads:
2011
Organizācija:
Department of Agricultural Economics and Social Sciences, CEIGRAM, UPM, SPAIN


Autori

Providus


Ar tirgus instrumentu palīdzību nepieciešams palīdzēt ES lauksaimniecībai tikt galā ar vairākiem izaicinājumiem, kas bija nozīmīgi kā līdz šim, tā arī jaunajai kopējai lauksaimniecības politikai pēc 2013.gada.

Lielāku uzmanību vajadzētu vērst uz privātajiem tirgiem, lai palīdzētu lauksaimniekiem, piedāvājot lielāku instrumentu izvēles brīvību, iejaucoties tikai tajos gadījumos, kad esošā izvēle izrādījusies nederīga. Pētījums fokusējas uz tirgus instrumentiem, kurus Eiropas Komisijai vajadzētu apsvērt, iekļaujot tādus tirgus vadības instrumentus, kā noliktavu vai robežu aizsardzību, risku un krīzes vadību, noteikumus, kas uzlabotu tirgus funkcionēšanu vai piekļuvi pārtikai. Pētījuma gaitā tiek izstrādāti vairāki ieteikumi attiecībā uz ES lomu pasaules pārtikas tirgū.

What Market Measures in the Future CAP after 2013?


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!