Pētījums

Voting Behaviour in the New European Parliament: the First Year


Gads:
2010
Organizācija:
VoteWatch


Autori

Providus


Pētījums apskata Eiropas Parlamenta 2009.-2014.sasaukuma pirmo gadu. Tas analizē Eiropas Parlamenta un politisko grupu balsošanas uzvedību 792 balsošanas reizēs no 2009.gada jūlija pirmās plenārsesijas līdz 2010.gada jūnija pēdējai plenārsesijai.

Ziņojums sniedz atbildes uz trīs jautājumiem ( 1) cik bieži katra politiskā grupa ir panākusi balsojumu par labu sev; (2) kas balso kopā ar ko jaunajā Parlamenta sasaukumā un (3) balsošanas saskaņotība politiskajās grupās. Pētījumā apskatīti gan balsošanas veidi kopumā, gan noteiktās politikas jomās. Pētījumā arī tiek salīdzināta balsošanas uzvedība iepriekšējā Parlamenta sasaukumā un jaunajā.

Voting Behaviour in the New European Parliament: the First Year

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!