Pētījums

Veselības aprūpes pakalpojumu groza pašreizējā stāvokļa izvērtējums, tā ietekmējošo faktoru analīze un nākotnes tendences


Gads:
2002
Organizācija:
SIA Deabaltika, pasūtītājs: LR Labklājības ministrija


Autori

Providus


Pētījumā izvērtēta veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības ietekme uz indivīdu veselību, ieskaitot ārstēšanas efektivitāti un riskus; uz sociālā kapitāla saglabāšanu valstī, uz valsts, pašvaldību un mājsaimniecības budžetiem; u.c., kā arī izvērtēti veselības aprūpes pakalpojumu nesniegšanas riski. Izstrādāti kritēriji ārpus medicīniskās palīdzības minimuma valsts apmaksājamo veselības aprūpes pakalpojumu veidu un apjomu noteikšanai un priekšlikumi kritēriju ieviešanas metodikai.

Veselības aprūpes pakalpojumu groza pašreizējā stāvokļa izvērtējums, tā ietekmējošo faktoru analīze un nākotnes tendences

(latviski, PDF, 516 KBpdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!